ALBUMAI

Donis – Bite Lingo [Lietuva]
(Donatas Bielkauskas ir Rasa Serra)
Credits: Lead Vocals – Rasa Serra, Rasa Serra (tracks: Bite Lingo), Rasa Serra (tracks: Tai Gražiai Gieda Lakštingalėlė), Rasa Serra (tracks: Lopšinė), Rasa Serra (tracks: An Krantelio Akmenėlis), Rasa Serra (tracks: Už Aukštųjų Kalvelių), Rasa Serra (tracks: Vai, Lėkė Gulbių), Rasa Serra (tracks: Bite Lingo (McKaras Mix)), Rasa Serra (tracks: Bite Lingo (Driezhas Mix))
Producer – Donatas Bielkauskas

Donis – Kas tave šaukia… [Lietuva]
(Donatas Bielkauskas ir Rasa Serra)
Credits: Lead Vocals – Rasa Serra, Rasa Serra (tracks: Kas Tave Šaukia), Rasa Serra (tracks: Anksti Rytą), Rasa Serra (tracks: Čiulba Ulba Karvelėlis), Rasa Serra (tracks: Reiks Joti Vainužėlėn), Rasa Serra (tracks: Trijų Seselių Jauns Brolužėlis), Rasa Serra (tracks: Juodas Varneli), Rasa Serra (tracks: Augin Tėvelis), Rasa Serra (tracks: Ūžia Ąžuolėliai), Rasa Serra (tracks: Vai Bruoli Bruoli)
Producer – Donatas Bielkauskas

Saint Of Sin – Language Of Light [Vokietija/Airija/Lietuva]
(Peter Ries ir Rasa Serra)
Credits: Lead Vocals – Rasa Serra (tracks: Dream Of Truth), Rasa Serra (tracks: Path Of Destiny), Rasa Serra (tracks: Rising Angels), Rasa Serra (tracks: Song Of Divine, Pt. III), Rasa Serra (tracks: The Power Of Now), Rasa Serra (tracks: Touch Of Consciousness)
Backing Vocals – Rasa Serra (tracks: Oneness)
Producer – Peter Ries

Saint Of Sin – Sky Child [Vokietija/Ispanija/Lietuva]
(Peter Ries ir Rasa Serra)
Credits: Lead Vocals – Rasa Serra (tracks: Angel Of The Thought), Rasa Serra (tracks: Skychild-Intro & Amadeus), Rasa Serra (tracks: The Golden Age)
Producer – Peter Ries

Dzūkija [Lietuva]
Rasa Serra ir Saulius Petreikis
Credits: Lead Vocals – Rasa Serra, Rasa Serra (tracks: Atlėkė Elnias), Rasa Serra (tracks: Eina Saulelė), Rasa Serra (tracks: Kad Aš Turėčiau), Rasa Serra (tracks: Tai Gražiai Gieda), Rasa Serra (tracks: Ėjau Keleliu)
Producer – Saulius Petreikis

Saint of Sin - Into Silence [Vokietija/Jamaica/Lietuva]
(Peter Ries ir Rasa Serra)
Credits: Lead Vocals – Rasa Serra, Rasa Serra (tracks: Circles), Rasa Serra (tracks: Anticipations), Rasa Serra (tracks: Return To Love)
Producer – Peter Ries


Raktažodžiai

Metų klaipėdietis

Dienraštis „Vakarų ekspresas“ kviečia rinkti Metų klaipėdiečius.

Apdovanojimų nominacijos

1. „Metų filantropas“ – jūsų nuomone, šiemet daugiausia labdaringos veiklos bei mecenavimo srityje nuveikęs asmuo.
2. „Metų šviesuolis“ – iškiliausias mokslo bei švietimo veikėjas.
3. „Meniška siela“ – nominacija, skiriama įvairaus meno srityse šiemet geriausių rezultatų pasiekusiam klaipėdiečiui.
4. „Garbės klaipėdietis“ – tas, kurio gerų darbų dėka mūsų miesto vardas pasklido ypač plačiai.
5. „Jaunasis talentas“ – perspektyvus, veiklus, talentingas klaipėdietis, kuris dar neperžengė 18-os metų ribos.
Metų klaipėdiečiai – tai pirmiausia veiksmo žmonės. Jie keičia mūsų gyvenimus į pozityviąją pusę. Jie keičia Klaipėdą, jie myli miestą ne deklaracijomis, o poelgiais. Jie veikia, o mes norime tai pastebėti, paviešinti ir visų klaipėdiečių vardu jiems padėkoti.

Kandidatus galite siūlyti iki lapkričio 13 d.

Jau pasiūlyti kandidatai

Garbės klaipėdietis

Rimantas Taraškevičius, miesto Tarybos narys – už darbus, nuveiktus per 10 metų laikotarpį, kai vadovavo Klaipėdai.
Gintaras Neniškis, VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ direktorius – už nuolatinį Klaipėdos viešojo transporto sistemos tobulinimą ir plėtrą.
Gytis Skučas, parašiutininkas. Vienas iš ekstremalių BASE šuolių pradininkų Lietuvoje. Pirmąkart surengtose tarptautinėse BASE šuolių varžybose „Track Race 2011“ užėmęs 10-ąją vietą.
Valdemaras Vizbaras, Klaipėdos universiteto burlaivio „Brabander“ kapitonas. Už puikius rezultatus įvairiose pasaulinio lygio regatose bei ilgametį darbą su jaunimu.
Dionyzas Varkalis – už Kalvystės muziejų, kurio nebūtų be jo daugiamečio triūso.
Kazimieras Budrys – pirmasis klaipėdietis, išrinktas atstovauti Lietuvai olimpinės ugnies nešimo estafetėje.
Alvydas Česas, onkologas, – už žmoniškumą ir supratimą dirbant sunkų darbą.
Vidas Karvelis, Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos direktorius, – už tai, kad jo vadovaujamoje įstaigoje teikiama didžiulė parama tėvams, auginantiems autistus vaikus.
Regina Milašienė, vaikų globos namų “Rytas” direktorė, – už rūpinimąsi, kad betėviai vaikai turėtų kuo geresnes gyvenimo, ugdymo sąlygas.
Artūras Juškėnas, rankinio komandos “Žemaitijos dragūnas” vyr. treneris, – už skambias Klaipėdos rankininkų pergales.
Vytautas Paukštė, Klaipėdos dramos teatro aktorius, – už darbus, kurių rezultatais džiaugiasi visa Lietuva.
Janina Priluckienė, Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytoja, – už profesionalumą, darbštumą, pacientų pagarbą.
Artūras Razbadauskas, profesorius, gabus medikas-chirurgas, KU dėstytojas, Tarybos narys – tiesiog garbingas žmogus.
Henrikas Žalandauskas, didžiausio su lietuviška vėliava plaukiojančio laivo „Lisco Maxima“ kapitonas – už meilę Lietuvai, Klaipėdai, jau 30 metų dirba kapitonu.
Linas Kaziulionis, Klaipėdos V. Kanšiaus krepšinio mokyklos treneris – už daugybę išugdytų talentų.
Valdas Ramanauskas, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mėgėjiško kino studijos „Febas“ vadovas – už talentų, nuolat skinančių apdovanojimus, ugdymą.
Alvydas Vizgirda, Klaipėdos Pilies teatro įkūrėjas – už visus pasiekimus per 27-erius darbo su šiuo teatru metus.
Petronėlė Jakubauskienė – jau dešimtus metus tris dienas per savaitę anksti rytais Šv. Kazimiero bažnyčios „Caritas“ labdaros valgykloje verdanti didelį katilą sriubos išalkusiems miestelėnams.
Aleksas Bagdonavičius, Klaipėdos jaunimo centro direktorius – už ilgametį kūrybinį darbą miestui, už visuomeninę veiklą, tai labai švietėjiška ir idomi asmenybė. Jo moto „Jei dirbi, tai ir padarai“, įkvepia mokinius mokytis iš jo darbštumo bei atsakingumo. Per ilgą kūrybinį darbą jo idėjomis gimė daug naujų burelių Klaipėdos jaunimo centre, kurie garsino mūsų miestą ir mūsų šalį.
Antanas Bosas, verslininkas, politikas – visada garbingai atstovauja miestiečių interesus, kovoja už juos viešoje erdvėje ir prisideda prie Klaipėdos puoselėjimo, dalyvaudamas įvairiose rėmimo akcijose, teikia labdarą, remia sportą.

Metų filantropas

Valdemaras Vaičekauskas, verslininkas inicijavęs ir rėmęs paminklo Jurgiui Zauerveinui sukūrimą.
Aida Pečeliūnienė – už dailininkų plenerų Mingėje mecenavimą, naujų talentų paieškas.
Aleksandras Popovas, Rytų Prūsijos dailės paveldo mylėtojų draugijos “Nidden” įkūrėjas, – už Rytpūsių paveldo grąžinimą į Klaipėdą.
Rimantas Cibauskas, nuolatinis ne tik krepšinio, bet ir miesto kultūrinio gyvenimo rėmėjas: I.Simonaitytės premijos steigėjas, Klaipėdos knygos konkurso rėmėjas.
„Eurobasket 2011“ Klaipėdos savanorių štabo nariai – už nuoširdų savanorišką darbą, kurio dėka čempionato dalyviai išsivežė puikius prisiminimus apie Klaipėdą.
Pajūrio regioninio parko direkcija – už ilgametį poetų sambūrio „Placdarmas“ rėmimą.
Brolis Benediktas ir brolis Evaldas, vienuoliai – už nuolatinį rūpinimąsi onkologiniais ligoniais, už vilties bėgimo organizavimą , Šv. Pranciškaus dvasinės paramos centro statybas.

Meniška siela

Bronė Švitrienė, Klaipėdos universiteto „Leader dance“ šokėjų kolektyvo vadovė – už Klaipėdos vardo garsinimą Europos vyrų krepšinio čempionato metu.
Televizijos šou „Supermiestas“ Klaipėdos štabas – už tai, kad padėjo Klaipėdai iškovoti supermiesto titulą.
Vaiva Purlytė, pianistė, pedagogė, kasmet jos mokiniai tampa respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatais.
Anatolijus Klemencovas, Jūros švenčių dailininkas, – už tai, kad Klaipėda jos svečiams įsimena kaip ypatingą aurą turintis miestas.
Juozas Šikšnelis, I. Simonaitytės viešosios bibliotekos direktorius, – už tai, kad jo vadovaujamoje bibliotekoje kiekvieną savaitę, beveik kasdien vyksta dvasingi, įsimenantys, prasmingi renginiai.
Angelė Banytė, dailininkė, – už freskas Klaipėdos universitetui, pavertusias jį jaukia buveine.
Inga Grubliauskienė – už iniciatyvą prie Danės esančius suolelius papuošti kitų šalies miestų lentelėmis.

„Cappella’A“, – vokalinis kvartetas (Aušra Smičiūtė, Kristina Jatautaitė, Rasa Serra

(Rasa Serra apdovanojimai )

, Mindaugas Putna), – už Klaipėdos vardo garsinimą tarptautiniuose vokalinės muzikos konkursuose ir juose šiemet iškovotas prizines vietas.

 
Stepas Januška, muzikantas, dėstytojas – už tarptautinio džiazo vokalistų konkurso „Jazz Voices“ organizavimą, asociacijos Memelio džiazo klubo įkūrimo iniciatyvą.
Brolis Benediktas – už įvairių menų kolekcijų kaupimą pranciškonų ordinui, poezijos posmų skaitymą „Radijas 9“ eteryje, idėjas „Vilties bėgimui“.
Dalia Kanclerytė, režisierė – už filmą „Malonė“ apie emigrantų iš Lietuvos gyvenimą Kanadoje.

Metų šviesuolis

Kęstutis Demereckas ir Vasilijus Safronovas – už knygą apie mažai žinomą Klaipėdos istorijos periodą „Klaipėda 1945-1965…“.
Aleksas Pašilis, išradėjas, – už išilginio elektros generatoriaus, kuris turėtų tapti puikia ir pigia alternatyva net vėjo elektros generatoriams, išradimą.
Virginija Kochanskytė, aktorė UNICEF Geros valios ambasadorė, – už rūpinimąsi Kambodžos vaikais, aukų rinkimą badaujantiems ir ligotiems.
Dalia Bielskytė – už darbą su onkologiniais ligoniais.
Vilius Viktoravičius, kunigas, – po Marijos Taikos Karalienės bažnyčios stogu paramą teikiantis įtrauktoms į prostituciją moterims, priklausomiems nuo narkotikų, taip pat gražiai dirbaantis su vaikų grupėmis.
Renata Karaliūnaitė, Lietuvos “Carito” Klaipėdos skyriaus socialinė darbuotoja, – už nuoširdų darbą su prostitucijos ir prekybos moterimis aukomis.
Edmundas Kvedaris, “Ąžuolyno” gimnazijos ekonomikos mokytojas – už nuoširdų darbą, kurio rezultatai matyti jo auklėtinių pasiekimuose.
Silva Pocytė, istorikė, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto direktorė, – už Klaipėdos ir Klaipėdos krašto istorijos puoselėjimą, iniciatyvas saugant praeities žymių vardų ir konfesinį paveldą.
Benediktas Gaižauskas, biologijos mokytojas ekspertas, – už pirmojo mokyklos gamtos apsaugos muziejaus įkūrimą ir vadovavimą jam, už ilgametį pedagoginį darbą ir išleistas keturias knygas.
Rasa Norkutė, rašytoja, žurnalistė, – už išleistas penkias knygas ir visuomeninę veiklą.
Birutė Zeigienė, Raudonojo Kryžiaus draugijos savanorė, – už pasiaukojamą darbą su vienišais ligotais žmonėmis.
Bernardas Aleknavičius, žurnalistas, fotografas ir kraštotyrininkas – už knygą „Žvejų kaimelio kronika“, atskleidusią vertingus pajūrio istorijos fragmentus, jau nežinomus lietuvininkų žodžius, posakius ir vietovardžius.
Jovita Saulėnienė, literatūrologė, knygų autorė – už Prūsijos karalienės Luizės atminimo puoselėjimą, jos 200-ųjų mirties metinių paminėjimą.
Ramūnas Kaubrys, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovas – už naujo muzikinio teatro idėjos sklaidą ir propagavimą.
Lina Stanevičiūtė, verslininkė – už Klaipėdos dviratininkų klubo įsteigimą, aktyvaus dviratininkų laisvalaikio propagavimą.
Raimonda Laužikienė, Klaipėdos ekonominės plėtros agentūros vadovė – už iniciatyvas būsimąjį Klaipėdos kultūros fabriką paversti kultūrinių industrijų meka.
„Memel-Nord“ kolektyvas – entuziastų kolektyvas, supažindinantis visuomenę su Antrojo pasaulinio karo istorija, kaupiantis įvairią istorinę medžiagą, eksponatus, tiriantis išlikusius vokiškus Antrojo pasaulinio karo bunkerius aplink Klaipėdą.
Saulius Liekis, Klaipėdos krašto socialinių darbuotojų asociacijos vadovas – už aktyvų socialinių darbuotojų interesų gynimą.
Sigutis Jačėnas, aktorius, režisierius – už literatūrinio teatro ir muzikos šventės „Naktigonės“ organizavimą.
Saulius Budinas, miesto tarybos narys, už iniciatyvą ir sprendimą dėl draudimo nepilnamečiams rūkyti viešose vietose.

Jaunasis talentas

Raimonda Vaičiūtė – klaipėdietė, laimėjusi pagrindinį prizą Taline vykusiame tarptautiniame XI jaunųjų džiazo atlikėjų konkurse „Nomme Jazz“.
Greta Narbutaitytė – Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro studijos “Febas” animatorė, 9-ajame tarptautiniame animacijos festivalyje “Tindirindis”, pelniusi laimėjimą geriausio animacijos sprendimo nominacijoje.
Kristijonas Gukauskas ir Tomas Gavelis – pasaulio hiphopo „electric boogie“ ir brakedance“ čempionai.
Dastinas Steponėnas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos auklėtinis, pelnęs apdovanojimą Tarptautinio darbo drabužio dizaino konkurse.
Inga Jokšaitė, kaligrafė, šiemet pelniusi Algio Kliševičiaus premiją – už sėkmingą pasirodymą įvairiuose projektuose.
Arnas Butkevičius – pasaulio jaunių (iki 19 metų) krepšinio čempionas.
Ieva Dumbauskaitė – Europos jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionė.
Artūras Janauskas – graikų-romėnų imtynių Lietuvos čempionas ir Europos vicečempionas.
Urtė Didžiulytė, jaunoji smuikininkė, Klaipedos E.Balsio menų gimnazijos auklėtinė, laimejo du tarptautinius konkursus.
Gilbertas Umbražūnas, klaipėdietis, Simono Dacho progimnazijos 7 klasės moksleivis, du metus iš eilės tapęs Mokslo ir žinių viktorinos „Tūkstantmečio vaikai“ nugalėtoju.

Jūsų kandidatai Pasiūlyti

https://ve.lt/naujienos/lietuva/vakaru-lietuva/metu-klaipedietis-2011-643599

#Metų #klaipėdietis

Facebook
Twitter
YouTube
Rasa Serra